logo - sprawdzona randka
Sprawdzona
Randka
KONTAKT

Potrzebujesz pomocy, chcesz dopytać o funkcjonowanie portalu poprzez email?

Napisz na email:sprawdzonarandkapl.pomoc@gmail.com
Zadzwoń tel. 500 708 441

ZGODA NA KONTAKT POPRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY

Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez www.sprawdzonarandka.pl podanych w formularzu kontaktowym w celu skontaktowania się ze mną i odpowiedzi na moją wiadomość zgodnie z

Polityką Prywatności

KLAUZULA INFORMACYJNA

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Promyk Anna Guzior-Rutyna, ul. Furgoła 46, 44-230 Czerwionka-Leszczyny. Kontakt z Administratorem odbywa się poprzez: e-mail: sprawdzonarandkapl.pomoc@gmail.com lub pisemnie na adres Administratora.
2. Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora i w celu prowadzenia dalszej korespondencji elektronicznej.
3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
4. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do prowadzenia korespondencji z Tobą (na podstawie Twojej zgody, czyli art. 6 ust. 1 lit. a) RODO) oraz po jej zakończeniu, w celu realizacji prawnie uzasadnionych interesów Administratora (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO), tj. marketingu własnych produktów lub usług, oraz dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku realizacją usługi – zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi dotyczącymi terminów przedawnienia roszczeń. Jeśli wyraziłeś zgodę na przetwarzanie Twoich danych w innym celu, to będą one przez nas przetwarzane do czasu wycofania tej zgody. Możesz to zrobić w każdej chwili.
5. Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawca usługi poczty elektronicznej, dostawca usługi systemu do zarządzania firmą CRM.
6. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
7. Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administrator nie powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych i samodzielnie wykonuje czynności związane z ochroną danych osobowych. W związku z faktem, że Administrator korzysta z usług zewnętrznych dostawców np. Facebook, Google, Stripe. Dane osób fizycznych mogą być przekazywane do państw trzecich np. do USA, Wielkiej Brytanii. Będą one przekazywane jednak tylko tym odbiorcom, którzy przystąpili do tzw. Tarczy Prywatności - Privacy Shield, lub tym, którzy gwarantują odpowiednią ochronę danych osobowych.
8. Twoje dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, Profilowanie pomaga w lepszym spersonalizowaniu oferty firmy, którą kierujemy właśnie do Ciebie. Administrator nie podejmuje automatycznych decyzji, które mają wpływ na Twoje prawa.